Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Lublin przeciw przemocy! Solidarnie z Białymstokiem". Happening na pl. Litewskim [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 18:48 Powrót do artykułu
Na innym portalu czytałem, że była również Mucha. Czyżby ona również była bi? Aż strach POmyśleć co by wypracowała, gdyby mieszkała w hotelu sejmowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś lesbijką, imigrantka, seniorka, robotnica. Co to za obrzydliwe wrzucanie wszystkich ludzi do jednego worka. Seniorem jest każdy o ile nie umrze wcześniej w wyniku wypadku lub choroby. Moja babcia byłaby zbulwersoeana gdyby porównać ja do LGBT. A tu Pani Dąbrowska mówi wszystkie jesteśmy takie same i jedziemy na tym samym wózku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu piszecie o Łukaszu Kachnowiczu ksiądz, skoro wystąpił z kapłaństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli dostaniemy po mordzie wygramy wybory." LSD z Czarzastym na czele wchodzą do sejmu wg dzisiejszych sondaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tlok do rury wydechowej? tam sama rdza! - kiepski P0mysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio same marsze. Marsz kochających inaczej, marsz inteligentnych inaczej, marsz uczciwych inaczej. może pozwólmy, aby było nie inaczej, tylko normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEDNAK ojroZWYROLE! "Policja przechwyciła ulotki klubu pedophile podczas Amsterdam Pride Walk" - Weekly News Review.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeciw przemocy! Solidarni z księdzem ze Szczecina pobitym przez tęczowych zwyrodnialców, za to, że nie chciał udostępnić im ornatów do profanacji mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jesteś gejem? zagadnął mnie znajomy. Nie, ale dlaczego pytasz? Widziałem ciebie rozmawiającego z jednym z nich! No dobrze, że mnie widziałeś, ale w tej chwili rozmawiam z Tobą, a nie jestem skończonym kretynem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuję słowa greckiego filozofa Erkana z Elei: Nie jest normalnym ten komu z ........wystaje rękojeść od pochodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co zobaczyliśmy w Białymstoku, każdy uczciwy człowiek ma obowiązek stanąć w obronie słabszych, w atakowanych mniejszości, czy to seksualnych, czy to jakichkolwiek innych. Dzisiaj, każdy uczciwy człowiek ma obowiązek przeciwstawieniu się rodzącej się nienawiści i przemocy. Jeśli tego nie zatrzymamy, skończymy w faszystowskim kraju !
 Masz rację "Adasiu z Lublina". Ta zdecydowana większość staje w obronie dzieci, tych nie narodzonych, przeznaczonych do adopcji, chodzących do przedszkola, szkoły. Każdy uczciwy człowiek ma obowiązek przeciwstawienia się narastającej fali deprawacji. Jeśli tego nie zatrzymamy, skończymy... jak Sodoma i Gomora. Nie widzisz, nie rozumiesz tego, że to wy "tęczowi" - mącicie wodę i krzyczycie, że z tą wodą nie da się żyć???. Nie rozumiesz "Adasiu z Lublina", że należy usunąć przyczyny choroby, a dopiero leczyć skutki???. Przecież to takie logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciw przemocy, zawsze! Za wolnością też, ale występ byłego ks. Łukasza daje wiele do myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na innym portalu czytałem, że była również Mucha. Czyżby ona również była bi? Aż strach POmyśleć co by wypracowała, gdyby mieszkała w hotelu sejmowym
 Weź przestań. Wyobrazilem sobie jak robi minete  Magdalenie G-M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidaryzuja się z niepełnosprawni i mówią, że niepełnosprawni są tacy sami jak oni.  W związku z tym  należy zadać pytanie. Czy sami uważają LGBT za chorobę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile dostaje od Sorosa et concortes na miesiac... Po cayman, karjera polityczna w Wiosnie murowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...